Në radhë


Këto janë 5 shpikjet më të mira të 2019-ës

419 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Portofoli dixhital OraSaifu

Vëllimi i tregtimit të përditshëm ka arritur rreth 3 miliardë dollarë, numri i përdoruesve aktivë të portofolit të bllokut është rritur në 26 milionë dhe kompanitë po përpiqen të përfitojnë nga një treg që duket të jetë gjithnjë në zgjerim, sepse investitorëve u kërkohet të ngrejnë një portofol kriptovalute para se ata të fillojnë investimin.

Në të njëjtën mënyrë se cryptocurrency është pak a shumë ekuivalent digjital i parave të gatshme, një portofol kriptokurnje është, në një kuptim, vendi dixhital që e fsheh. Por ndryshe nga një portofol fizik, kriptokurenca nuk ruhet fjalë për fjalë; ajo që bëjnë ata është sigurimi i çelësit tuaj privat për të hyrë në adresën publike të kriptocurenit tuaj dhe të vendosni transaksione në lëvizje.

Ekzistojnë disa lloje të kuletave të tilla në tregun aktual: kuletat hardware dhe kuletat e softuerit.

Një byzylyk që mat ciklin tuaj të gjumit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë