Në radhë


Ka shumë neveri prej ushqimit, shikoni reagimet e vogëlushes

98 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Sep 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti plot humor kur një foshnjë e vogël reagon në mënyrë të çuditshme dhe plot humor kur e ëma i afrohet me një misër në dorë.

Shauneen Fitzsimons, 25 vjeç, nga Belfasti, qeshi në histeri kur vajza e saj Connie, 18 muajsh, hodhi poshtë perimet teksa ajo e ushqente madje është epika mënyra si ajo e refuzon të ëmën.

Pamjet tregojnë vogëlushen që i shtrëngon krahët dhe rrudh fytyrën kur i ofrohet misri.

Në secilin rast, ajo refuzon ashpër dhe lëshon edhe një britmë o ooh ’për të treguar neverinë e saj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë