Në radhë

anija
syrinet
68 Shikime

Kamerat e NASA-s kapin valët e tingullit nga ‘anija misterioze’

292 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Kamerat në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor thuhet se kanë kapur imazhe të valëve të zërit që udhëtojnë nëpër Tokë me shpejtësi të madhe, për të cilat besohet nga disa njerëz të jetë një formë e re e 'teknologjisë hapësinore'.

Fotografitë janë kapur nga NASA sipër oqeanit Atlantik, dhe, nga hapësira, tregojnë një formacion veçanërisht të çuditshëm reje, që duket pa mëdyshje sikur mund të jetë krijuar nga ndonjë objekt fluturues i paidentifikuar, apo edhe nga një 'armë sekrete'.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

anija
syrinet
68 Shikime