Në radhë


Kamikazë në timon, 19 të vdekur dhe 30 të plagosur vetëm në Janar

86 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Plot 19 jetë shqiptarësh janë humbur në aksidentet rrugore përgjatë muajt janar dhe mbi 30 të tjerë, kanë mbetur të plagosur.
Akset më problematika janë; Milot-Rrëshen, Milot-Lezhë dhe Elbasan-Peqin. Sipas policisë, shkak i aksidenteve janë shpejtësia dhe `rrugët e lëna rrugëve`.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë