Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
226 Shikime

Kamionët si ‘nëndetëse’ në Parkun Zoologjik të Tiranës, mungojnë kanalizimet dhe infrastruktura

187 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Pas reshjeve të mbrëmshme, zona e Kopshtit Zologjik në Tiranë është kthyer në një pellg me ujë, për shkak të mungesës së kanalizimeve dhe infrastrukturës së duhur, që duhet të ishin menduar para nisjes së punimve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
226 Shikime