Në radhë


Kanos se do djegë me benzinë dy persona dhe karburantin, prangoset 45-vjeçari në Kavajë

49 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Feb 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ben namin ne Kavaje

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë