Në radhë


Kaos në koncertin e reperit të njohur, raportohet për 11 të vdekur dhe shumë të plagosur

171 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

Mjiëra njerëz janë dyndur për të dëgjuar reperin e famshëm Travis Scott në festivalin muzikor Astroworld, i i cili u mbajt në Teksas dhe biletat e të cilit ishin shitur shumë kohë më parë.

Nisur nga kjo dyndje e madhe mediat vendases shkruajnë se deri më tani janë raportuar 11 të vdekur dhe shumë të plagosur.

Raporte të pakonfirmuara tregojnë se disa nga pjesëmarrësit pësuan një atak në zemër.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë