Kapen 1250 kg hashash në Napoli

217 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Lënda narkotike ishte fshehur në kamionë të ngarkuar me qepë dhe portokallë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas