Në radhë


Kapen mbi 50 sirianë në një fshat të Korçës/ Ja ku ishin fshehur

166 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Gjatë orëve të mbrëmjes janë kapur mbi 50 sirianë në nje mjet te tonazhit të rëndë në aksin nacional Korcë-Pogradec në afërsi të fshatit Pirg.

Dyshohet për rreth 60 siriane të cilët ishin fshehur në një limorkion e një kamioni, ku mes sirianëve ka gra e fëmijë, sipas burimeve për SyriTv dhe Syri.net.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë