Në radhë


Katër policë dhunojnë barbarisht të riun e gjakosur, i pesti i lëshon spry në sy

241 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje tronditëse ato që vijnë nga Bulevardi Dëshmorët e Kombit në Tiranë, ku policia po ushtron dhunë barbare ndaj kujdo protestuesi. Siç shikohet edhe në këto pamje, policia ka rrethuar një të ri të gjakosur dhe po gjuan pa mëshirë ndaj tij. Jo vetëm kaq por ndërsa i riu i është dorëzuar dhunës së policisë, një polic tjetër vazhdon ta sulmojë me spry me piper.
Për më shumë ndiqni videon më poshtë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë