Në radhë


‘Kemi 3 në Sharrë, i takoi vetë shefja’/ PD: Si këshilltarja e Ballukut ekzekutoi blerjen me...

196 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Partia Demokratike, nëpërmjet një video ka denoncuar edhe njëherë nëpërmjet provave dhe dëshmive se dyshja Rama-Doshi kanë blerë votat, në një skemë të mirëorganizuar, ku tashmë është provuar që edhe këshilltarja e Ballukut, Laureta Omeri, është marrë direkt me blerjen e votave nëpërmjet legalizimit të banesave.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë