Në radhë

Formula 1 Makina merr flake
syrinet
56 Shikime

Kinë/ E frikshme, vajza mbetet e bllokuar në derën e autobusit, shoferi e merr zvarrë

207 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Video që u publikua tregon vajzën që përpiqet të zbresë nga autobusi, megjithatë dyert u mbyllën, duke i 'bllokuar' krahun dhe këmbën.
Shoferi nuk e vërejti incidentin, si rezultat i së cilës nisi automjetin duke e tërhequr vajzën zvarrë përgjatë rrugës për më shumë se 20 sekonda.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Formula 1 Makina merr flake
syrinet
56 Shikime