Në radhë


Kjo është shqiptaro – amerikania e talentuar, për të cilën flet e gjithë Amerika

51 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 15 May 2019 / Në kategorinë Entertainment

Vajza e cila e ka nënën shqiptare nga Tirana, dhe të atin amerikan, është duke pasur suksese të jashtëzakonshme në muzikë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë