Në radhë


Kjo video rozë dogji Kryeministrin qipriot turk

84 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Oct 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Ersan Saner u detyrua të japë dorëheqjen nga të gjitha pozicionet dhe të largohet nga politika.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë