Klevis Balliu, Flamur Noka dhe Gent Strazimiri në 'Foltoren' e Berishës në Pogradec

126 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

Flamur Noka, Klevis Balliu dhe Gent Strazimiri në 'Foltoren' e Berishës në Pogradec

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas