Kokalari: Çitaku dështoi në misionin e saj diplomatik! E shfrytëzoi postin për vota personale

176 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

E ftuar në Çim Peka Live, aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari ka folur edhe për aktivitetin diplomatik 5 vjeçar të Vlora Çitaku si ambasadore në Ëashington DC.

Sipas Kokalarit, çitaku dështoi në misionin e saj dhe me deklaratën e saj kundët Grenëll, e shfrytëzoi për vota personale në zgjedhje.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas