Në radhë


Komisionerët e PS nxjerrin të pavlefshme votat e LSI, konflikt në qendrën e numërimit

180 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një konflikt midis komisionerëve të Partisë Socialiste dhe atyre të Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe Partisë Demokratike ka shpërthyer në një nga qendrat e numërimit të votave në Vlorë. Sicc shikohet edhe nga pamjet, komisionerët janë përplasur për disa vota të cilat janë të shënuara që i përkasin LSI por për shkak të shënimit i kanë shpallur fillimisht të pavlefshme dhe më pas ja kanë kaluar PS.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë