Në radhë


Kopjon prindërit foshnja hidhet nga krevati marinar

822 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti tronditës që Gabriel Bonor kërcen nga maja e një shtrati marinar mdërsa prindërit e tij e kanë lënë jashtë vëmendjes duke u marrë me një realizim videoje me siguri për Instagram.
Tre vjeçari vendos të kopjojë nënën e tij, Sveta Ananas teksa kërcen në krahët e babait të tij Andrei.
Nëna dhe babai ishin të zënë duke filmuar një video me lëvizje të ngadaltë TikTok në qytetin e tyre të lindjes në Yekaterinburg, Rusi.
Sveta hidhet në krahët e bashkëshortit dhe fiks në këtë moment edhe i vogli Gabriel kërcen nga shtrati marinar duku u rrotulluar në ajër dhe duke përfunduar në dyshek thuajse me qafën e thyer.
Fatmirësisht ai s’ka pësuar asnjë dëmtim por familja ka marrë një lumë kritikash për pakujdesinë e treguar ndaj foshnjës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë