Në radhë


Kopshtari i njohur tregon kopshtin madhështor në shtëpinë e tij

178 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Alan Titchmarsh është burri i cili ka zbuluar kopshtin e "mrekullueshëm" të një ferme gjeorgjiane që shumë vizitorë e kanë quajtur thjesht parajsa në tokë.

Alan Titchmarsh, 70 vjeç, është prezantuesi televiziv i cili ka shëtitur gjatë në kopshte të ndryshme nëpër botë duke informuar njerëzit dhe publikun me to.

Ai ka zbuluar më parë fotot e kopshtit në shtëpinë e tij në Hampshire, por natën e kaluar ishte hera e parë që ai lejonte kamerat të hynin në kopshtin e tij duke prezantuar publikun me 10 mini ujëvara dhe po ashtu edhe me një fushë me luledielli.

Nuk kaloi shumë prej kur shikuesit kërkuan që të vendosej një orar i posaçëm vizitash për këtë kopsht madhështor.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë