Në radhë


Kryemadhi: Vetëm me arsim cilësor mund të sigurojmë punë të mirëpaguara për brezin e ri

275 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, duke postuar edhe njëherë postimin e ish-deputetes, Floida Kërpaçi, se vetëm një program për të garantuar arsim cilësor dhe punësim të mirëpaguar, mund të rikthejë shpresën dhe besimin për të ndërtuar të ardhmen në Shqipëri, shkruan se: Floida dhe rinia e Shqipërisë kanë të drejtë! Vetëm me një arsimim cilësor mund të sigurojmë punë të mirëpaguara për brezin e ri dhe të ardhme për Shqipërinë. Kemi nevojë për ndryshim të sistemit tonë arsimor, sa më parë!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë