Kryeministrat e Polonisë, Sllovenisë dhe Çekisë takojnë Zelenskyn në Kiev

109 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministrat e Polonisë, Sllovenisë dhe Çekisë takojnë Zelenskyn në Kiev

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas