Në radhë

Postimi i Presidentit Meta
syrinet
7 Shikime

Kryeministri Kurti tregon të vërtetën për letrën që i ka shkruar Zv. Presidentit Pence

33 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 07 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti ka folur sot për letrën e dërguar për zëvendëspresidentin amerikan Mike Pence, liberalizimin e vizave dhe për situatën aktuale politike në vend

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Postimi i Presidentit Meta
syrinet
7 Shikime