Në radhë


Kthehet shpresa për banorët, nisin reshjet e shiut në Bukmirë dhe Kaçinar të Mirditës

110 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Kthehet shpresa për banorët, nisin reshjet e shiut në Bukmirë dhe Kaçinar të Mirditës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë