Në radhë


Kultivonin kanabis dhe e ruanin me automatik, arrestohen 2 të rinj në Shkodër

68 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Kultivonin kanabis dhe e ruanin me automatik, arrestohen 2 të rinj në Shkodër

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë