Në radhë


Kur Bregoviç takonte gjatë luftës Karaxhiçin dhe e quante masakrën ‘çështja jonë’

154 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Aug 2021 / Në kategorinë News & Politics

Në emisionin ‘Cirilika’ në episodin ‘Nga jeta e të famshmëve të Ballkanit’, një studio e ndërtuar në ballafaqimin ballë për ballë. Goran Bregoviç nuk e fshehu aspak afrimitetin e tij me Radovan Karaxhiç. Kryekriminelin e luftrave në Bosnjë Hercegovinë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë