Në radhë

Albin Kurti ne Shkoder
syrinet
32 Shikime

Kurti për Ramën dhe Thaçin

154 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Apr 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Albin Kurti ne Shkoder
syrinet
32 Shikime