Lëvizje të çuditshme në fermë/ Policia spanjolle shkatërron bandën shqiptaro-greke të drogës

192 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një operacion i policisë spanjolle në kuadër të luftës kundër trafikut të drogës në qytetin e Malagas në Spanjë, ka vënë në pranga një organizatë kriminale me origjinë shqiptare dhe greke.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas