Në radhë


LDK-ja, s'është parti historike e në përputhje me kauzën e saj

211 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 23 Dec 2019 / Në kategorinë News & Politics

Lidhja Demokratike e Kosovës, sot shënon tridhjetë vjetorin e themelimit dhe është një ngjarje historike duke marr parasysh skenën politike shqipëtare në përgjithësi në shekullin e kaluar dhe tash, tha themeluesi i LDK-së Jusuf Buxhovi për "Syri.net".

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë