Në radhë


Leopardi rrëmben dhe ha qenin brenda apartamentit

155 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Pamjet tronditëse të një kamere CCTV janë shfaqur duke treguar për momentin kur një leopard i egër endej në hollin e një apartamenti dhe rrëmbeu një qen të vogël të cilin e mori pasi e kafshoi në fyt.

Klipi zgjat vetëm 21 sekonda, por filmon tërë sulmin e egër në një kompleks banesash në Mulund, në veri-perëndim të Mumbait, në Indi.

Qeni me ngjyrë të bardhë lehtë mund të shihet i heshtur një moment kur leopardi e kap keq në qafë dhe është kapur në befasi nga grabitqari pasi me siguri do ketë qenë duke fjetur.

Pasi e kap keq për fyti, leopardi e merr me vete dhe largohet nga holli i banesës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë