Lezhë: Gabim ata që pyesin me kë je, unë Alen Kola jam i PD-së dhe pikë!

67 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

Kandidati në Lezhë: Gabim ata që pyesin me kë je, unë Alen Kola jam i PD-së dhe pikë!

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas