Në radhë


Lideri i vetëshpallur i Opozitës

909 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Mar 2019 / Në kategorinë News & Politics

Kujtim Gjuzi dhe deklaratat e tij

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë