Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
210 Shikime

Liqeni bëhet trend i Instagramit, merr ngjyrën rozë

1082 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ngjan pothuajse sikur të ishte projektuar qëllimisht për fotot e Instagram-it, por liqeni i kuq i Melburnit është i gjithi natyral dhe është kthyer përsëri në një ngjyrë rozë jo pak të veçantë dhe tërheqëse për njerëzit.

Nestled në një zonë industriale e Melburnit, dhe udhëtarët që e kalojnë atë në Ura e Portës Perëndimore me siguri menojnë se flitet për derdhje toksike. Një konstatim i tillë është i gabuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
210 Shikime