Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
211 Shikime

Liqeni pa emër në Japoni që ngjan si një pikturë

693 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Nuk ka një emër zyrtar, por e kanë quajtur thjesht "Liqeni i Monet" dhe arsyeja është e lehtë: ngjashmëria e jashtëzakonshme me pikturat e ciklit "Nimfat" e piktorit impresionist francez.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Liqeni i Tiranes ndertimet
syrinet
211 Shikime