Në radhë


Loredanës i vjedhin shtëpinë, publikon momentet kur 10 persona të armastosur i hyjnë në shtëpi

189 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Reperes Loredana i kanë vjedhur shtëpinë. Lajmin e tmerrshëm e ka bërë të ditur vetë Loredana përmes disa postimeve në Instagram, ku publikon dhe pamjet e vjedhjes. Loredana ka treguar se në momentin që hajdutët kanë hyrë brenda, të gjithë kanë qenë në shtëpi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë