Në radhë


Luana filmohet në takim me pronarin e këtij televizioni

96 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 18 Mar 2022 / Në kategorinë Entertainment

Pas konfirmimit se më nuk do të jetë pjesë e Top-it për Luanën rreshtën ofertat nga televizionet më të mëdha shqiptare në Shqipëri dhe Kosovë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë