Më 8 qershor të gjithë në shesh kundër izolimit ku po e fut Rama, Shqipërinë

1115 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Jun 2019 / Në kategorinë News & Politics

Një spot i fundit tregon se si Rama po i izolon shqiptarët duke i kthyer ata 30 pas në periudhën më të errët të vendit.
Se si vetëm një ditë pasi Hollanda zyrtarisht kërkon vendosjen e vizave për Shqipërinë, Rama kërcënon popullin e tij se do ti vendosë vizat me BE-në dhe SHBA-në se kush nuk bindet do të burgoset.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas