Në radhë


Macet qëndrojnë në këmbë falë fizikës

161 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Mësojmë për disa dukuri të mrekullueshme shkencore në shkollën e mesme - si teoria e relativitetit të Ajnshtajnit, tabela periodike dhe replikimi i ADN-së.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë