Në radhë


Macet vrasëse, Australia planifikon të vrasë 20 milionë prej tyre

469 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Janë të mrekullueshme dhe me një gëzof fantastik por ama ato janë armiku publik numër një në Australi.

Australia është në luftë me macet e egra. Deri në vitin 2020, qeveria dëshiron të vrasë dy milionë mace që lëvizin të lira, por që përfaqësojnë një të madhe të popullsisë totale të maceve të egra, që vlerësohet të jetë midis 2 dhe 6 milionë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë