Macron rrëzon planin Vuçiç- Rama-Thaçi

544 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Jul 2019 / Në kategorinë News & Politics

Marrëveshja Serbi-Kosovë, sipas Gjermanisë dhe Francës

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas