Në radhë


Mahnitëse/Pas kësaj pikture qendron një grua nudo, zbulohet sekreti i Piccasso-s pas 118 vitesh

155 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2021 / Në kategorinë Entertainment

Pablo Piccasso vazhdon të suprizojë dashamirët e artit dhe 78 vite pas vdekjes së tij.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë