Në radhë


Makian ne dyqanMakina del nga rruga dhe hyn në lokal, ja sa persona ploagosen.mp4

483 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Sep 2018 / Në kategorinë News & Politics

Ky është momenti i tmerrshëm kur një makinë përplaset me shpejtësi në një bar të mbushur plot me njerëz.
Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë barin plot me njerëz në bulevardin "Turkmenbashi" në Adana të Turqisë.
Papritmas një makinë e bardhë shmanget nga korsia e trafikut dhe drejtohet drejt njerëzve në lokal.
Për fat të mirë, asnjë person nuk ishte në mesin e kafenesë ku hyri makina, dhe shumica e njerëzve që drekonin arritën të largoheshin.
Sipas mediave lokale, shoferi humbi kontrollin e automjetit, duke dalë nga rruga.
Tre vetë u raportuan se u lënduan dhe u dërguan në spital për lëndime të lehta.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë