Në radhë

Aksidenti ne Vlore, makina
syrinet
4 Shikime

Makina bëhet njësh me trafikandarësen, dy persona në bord në gjendje të rëndë

151 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i ndodhur gjatë pasdites në aksin Lezhë-Laç, ku një automjet tip Audi është përplasur me trafikndarësen dhe për pasojë ka marrë flakë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Aksidenti ne Vlore, makina
syrinet
4 Shikime