Makina del jashte rruge, perfundon ne kopsht

25 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Sep 2019 / Në kategorinë News & Politics

Nje automjet me dy persona ne brendesi ka dale jashte rruge ne aksin Elbasan-Librazhd dhe ka perfunduar ne nje kopsht

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas