Makina del nga rruga, përplaset me murin, nuk dihet gjendja e shoferit

117 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një tjetër aksident është shënuar këtë mbrëmje, pas atij në Lezhë, këtë herë në qytetin e Korçës, pranë Voskopojës.
Mësohet se një automjet është përplasur me një mur dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas