Makina del nga rruga, përfundon në dyqan ushqimor në lagjen ‘Kombinat’

100 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një automjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga këtë mbrëmje dhe ka përfunduar në një dyqan ushqimor. Ngjarja ka ndodhur në dalje të qytetit të Beratit, në lagjen Kombinat.
Nga ky aksident mësohet se nuk ka pasur persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas