Në radhë


Makina e blinduar e Olsi Ramës, Bardhi-Ramës: Pse mbi vëllain tend nuk vepron Urdhri i Policisë?

313 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi i ka dërguar disa pyetje kryeministrit Rama ku i kërkon ti kthejë përgjigje në lidhje me makinën luksoze dhe të blinduar që përdor vëllai i tij, Olsi Rama.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë