Makina me dy të rinjtë fluturoi rreth 100 m para se të ndalonte në oborrin e banesës

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje të rënda ato që vijnë nga aksidenti i mbrëmjes në aksin Rrogozhinë-Lushnjë.
Siç shikohet edhe nga pamjet filmike, automjeti ku udhëtonin dy të rinjtë, ka kaluar barrierat e autostradës dhe ka fluturuar për afro 100 metra në ajër për të përfunduar në një oborr banese shumë larg rrugës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas