Makina përplaset me pemën, drejtuesi në spital në gjendje të rëndë

111 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në fshatin Rrenë në Shkodër, ku një drejtues mjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një pemë.
Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi i aksidentuar i makinës është transportua në spital për trajtim shëndetësor.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas