Makina përplaset me shtyllën elektrike, përfundon në një banesë

147 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në By Pass-in e ri të qytetit të Beratit. Një automjet,tip Mercedes Benz, me targa AA 484 AX, ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge. Mjeti fillimisht është përplasur me shtyllën elektrike të rrugës dhe më pas ka përfunduar në murin rrethues të një banese, duke kapërcyer edhe trotuarin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas