Makina shkëput shtyllën elektrike nga vendi, shikoni ku ka përfunduar

84 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes në Vlorë.
Siç shikohet edhe nga pamjet filmike, një makinë Ford Fiesta ka humbur kontrolli dhe është përplasur me një shtyllë elektrike.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas